9 czerwca, niedziela, godz. 19:00 Spacer po mieście K. - recital SERGIUSZA ORŁOWSKIEGO & AGATY PÓŁTORAK

PIWNICA POD BARANAMI

Sergiusz Orłowski wraz z towarzyszącą mu na skrzypcach Agatą Półtorak zaprasza na koncert, w którym płynnie meandruje między radością, smutkiem, humorem i zamyśleniem. Podczas recitalu, obok piosenek i pastorałek autorskich, zabrzmią piosenki do tekstów Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Jonasza Kofty czy Wojtka Bellona a także z klasyka z repertuaru Marka Grechuty, Mirosława Czyżykiewicza, Anny Szałapak jak i Grzegorza Turnaua. Sergiusz Orłowski - pieśniarz, poeta, kompozytor, bard. Krakowianin z wyboru. Laureat licznych festiwali piosenki poetyckiej i autorskiej. Zaprzyjaźniony z Kabaretem Piwnica pod Baranami w Krakowie. Współpracował z uznanymi kompozytorami - m.in.: Andrzejem Zaryckim, Zygmuntem Koniecznym, Pawłem Pierzchałą, Tomaszem Kmiecikiem czy Adrianem Konarskim. Występował gościnnie podczas piwnicznych kabaretów i koncertów galowych. Agata Półtorak - skrzypaczka, artystka Kabaretu Piwnica pod Baranami. Absolwentka krakowskiej Akademii Muzycznej (dyrygentura chóralna) oraz Akademii Muzycznej w Katowicach (skrzypce). Nagrywała płyty m.in. z Grzegorzem Turnauem, Włodkiem Pawlikiem i Zbigniewem Preisnerem. Z kabaretem Piwnica pod Baranami koncertuje i nagrywa od 2005 r. z powodzeniem wykonując obok partii skrzypiec również partie wokalne.

Sergiusz Orłowski wraz z towarzyszącą mu na skrzypcach Agatą Półtorak zaprasza na koncert, w którym płynnie meandruje między radością, smutkiem, humorem i zamyśleniem. Podczas recitalu, obok piosenek i pastorałek autorskich, zabrzmią piosenki do tekstów Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Jonasza Kofty czy Wojtka Bellona a także z klasyka z repertuaru Marka Grechuty, Mirosława Czyżykiewicza, Anny Szałapak jak i Grzegorza Turnaua. Sergiusz Orłowski - pieśniarz, poeta, kompozytor, bard. Krakowianin z wyboru. Laureat licznych festiwali piosenki poetyckiej i autorskiej. Zaprzyjaźniony z Kabaretem Piwnica pod Baranami w Krakowie. Współpracował z uznanymi kompozytorami - m.in.: Andrzejem Zaryckim, Zygmuntem Koniecznym, Pawłem Pierzchałą, Tomaszem Kmiecikiem czy Adrianem Konarskim. Występował gościnnie podczas piwnicznych kabaretów i koncertów galowych.
Agata Półtorak - skrzypaczka, artystka Kabaretu Piwnica pod Baranami. Absolwentka krakowskiej Akademii Muzycznej (dyrygentura chóralna) oraz Akademii Muzycznej w Katowicach (skrzypce). Nagrywała płyty m.in. z Grzegorzem Turnauem, Włodkiem Pawlikiem i Zbigniewem Preisnerem. Z kabaretem Piwnica pod Baranami koncertuje i nagrywa od 2005 r. z powodzeniem wykonując obok partii skrzypiec również partie wokalne.
 
 
Prosimy o punktualne przybycie, po rozpoczęciu programu nie będzie możliwości wejścia na salę!

 

 

BILETY

 

 

 

 
 
 

  POWRÓT

Inne artykuły:

09 czerwca 2024

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.